Wypadek na ul. Wyszyńskiego w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wypadek na ul. Wyszyńskiego | fot. Damel Taxi

Całkowicie zablokowana jest ul. Wyszyńskiego w obydwu kierunkach po wypadku, do którego doszło w okolicy skrzyżowania z ul. Bernardyńską. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 14 na ul. Wyszyńskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Bernardyńską doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocyklisty. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący motocyklem.

Ulica Wyszyńskiego jest zablokowana. Policjanci kierują kierowców na objazdy przez ul. Bernardyńską oraz ul. Podwale. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego wypadku.

Autobusy linii nr 1, 4, 6, 17, 39 w obu kierunkach kursują przez 3 Maja, natomiast pojazdy linii nr 23, 156 i 160 jeżdżą przez al. Unii Lubelskiej.

Wypadek na ul. Wyszyńskiego | fot. czytelniczka Marta
Wypadek na ul. Wyszyńskiego | fot. Damel Taxi


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.