Wypadek na ul. Mełgiewskiej zakończył się tragicznie. Kobieta zmarła w szpitalu

IMG 20190207 173848
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W szpitalu zmarła 63-latka, która uczestniczyła w poniedziałkowym wypadku na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych.

Potrącenie na ul. Mełgiewskiej

Do wypadku doszło w poniedziałek (8.11) po godz. 16 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 61-letni kierowca opla jechał w kierunku ul. Gospodarczej. Mężczyzna na przejściu dla pieszych potrącił 63-letnią kobietę, która przechodziła przez jezdnię.

Mieszkanka Lublina została przetransportowana do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Kierowca opla był trzeźwy. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody. W czynnościach udział brał również biegły.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku. Policjanci zatrzymali 61-latkowi prawo jazdy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nic mu nie zrobią, podciągną, to jako nieszczęśliwy wypadek ( jeżeli, to jego wina).Ciekawe kiedy ludzie zaczną wykonywać samosady.

  2. Nawet na przejściu nie można czuć się bezpiecznie. Jeden przepuszcza,drugi zza niego na plecy wjeżdża bo mu się śpieszy.Chyba rzeczywiście tylko samosądy będą sprawiedliwe.