Wypadek na torach. 17-latek wszedł tuż przed nadjeżdżający pociąg towarowy

tory szyny kolej pkp
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Maszynista dawał ostrzegawcze sygnały, ale 17-latek nie zareagował i wszedł na tory tuż przed nadjeżdżający pociąg towarowy. Nastolatek zginął na miejscu.

Zginął na przejściu kolejowym w Trawnikach

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (27.06) o godz. 22.30 na przystanku kolejowym Biskupice w Trawnikach w powiecie świdnickim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 17-letni mieszkaniec Trawnik wysiadł z pociągu.

Policjanci ustalili, że 17-latek przechodząc przez przejście kolejowe był wpatrzony w telefon. Nastolatek nie zauważył i prawdopodobnie nie usłyszał nadjeżdżającego pociągu mimo, że maszynista dawał sygnały ostrzegawcze.

Chłopak w wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu wypadku. Policjanci przy udziale prokuratora badają, czy była to próba samobójcza, czy też nieszczęśliwy wypadek.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. przechodząc przez przejście kolejowe był wpatrzony w telefon…….Pieszy na przejściu zawsze ma pierwszeństwo.

  2. W szkole uczyli nas inaczej .. każdy pieszy powinien zwrócić uwagę czy nic nie jedzie nawet jak ma pierwszeństwo.. z resztą jak pierwszeństwo to wcale nie oznacza że ma iść na oślep