Wypadek na torach. 17-latek wszedł tuż przed nadjeżdżający pociąg towarowy

tory szyny kolej pkp
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Maszynista dawał ostrzegawcze sygnały, ale 17-latek nie zareagował i wszedł na tory tuż przed nadjeżdżający pociąg towarowy. Nastolatek zginął na miejscu.

Zginął na przejściu kolejowym w Trawnikach

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (27.06) o godz. 22.30 na przystanku kolejowym Biskupice w Trawnikach w powiecie świdnickim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 17-letni mieszkaniec Trawnik wysiadł z pociągu.

Policjanci ustalili, że 17-latek przechodząc przez przejście kolejowe był wpatrzony w telefon. Nastolatek nie zauważył i prawdopodobnie nie usłyszał nadjeżdżającego pociągu mimo, że maszynista dawał sygnały ostrzegawcze.

Chłopak w wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu wypadku. Policjanci przy udziale prokuratora badają, czy była to próba samobójcza, czy też nieszczęśliwy wypadek.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W szkole uczyli nas inaczej .. każdy pieszy powinien zwrócić uwagę czy nic nie jedzie nawet jak ma pierwszeństwo.. z resztą jak pierwszeństwo to wcale nie oznacza że ma iść na oślep

  2. przechodząc przez przejście kolejowe był wpatrzony w telefon…….Pieszy na przejściu zawsze ma pierwszeństwo.