Wypadek na skrzyżowaniu w Lublinie. Karetka po zderzeniu przewróciła się na bok

Wypadek karetki pogotowia z Boltem na ul. Kunickiego
Wypadek karetki pogotowia z Boltem na ul. Kunickiego | fot. KMP Lublin

Zderzenie karetki pogotowia i samochodu osobowego na ul. Kunickiego w Lublinie. Ambulans przewrócił się na bok, a do szpitala na badania trafiło łącznie osiem osób.

Wypadek karetki w Lublinie

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek (17.05) po godz. 21:00 na ul. Kunickiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem uprzywilejowanym marki Renault – karetką pogotowia – jadąc ul. Kunickiego od strony ul. Dywizjonu 303 w kierunku Placu Bychawskiego na skrzyżowaniu z ul. Piaskową zderzył się z toyotą (Bolt). Kierująca tym pojazdem poruszała się ul. Piaskową od strony ul. Pawiej.

W wyniku zderzenia Toyota uderzyła w elewację budynku, zaś karetka zjechała na chodnik i się przewróciła na bok. Do szpitali zostało przewiezionych łącznie 8 osób – cztery z karetki oraz cztery z toyoty. Po przeprowadzonych badaniach pięcioro uczestników wypadku zostało zwolnionych do domu. W szpitalu pozostają trzy osoby – 17-letnia pasażerka karetki oraz dwóch pasażerów toyoty w wieku 31 i 33 lat. Ich życiu I zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego wypadku.

NAGRANIE

ZDJĘCIA

Bolt po zderzeniu z karetką wjechał w budynek
Bolt po zderzeniu z karetką wjechał w budynek | fot. KMP Lublin
Karetka po zderzeniu z Boltem przewróciła się na bok
Karetka po zderzeniu z Boltem przewróciła się na bok | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.