Wypadek na rondzie 100-lecia KUL. Kierująca mitsubishi trafiła do szpitala

image00004
Wypadek na rondzie 100-lecia KUL | fot. czytelnik Michał

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną dzisiejszego wypadku na tzw. rondzie z pniakiem, czyli skrzyżowaniu al. Solidarności i al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 10.38 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i al. Tadeusza Mazowieckiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: volvo i mitsubishi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mitsubishi jadąc al. Mazowieckiego wykonywała manewr skrętu w lewo w kierunku Warszawy, natomiast kierowca volvo jechał od al. Solidarności w kierunku al. Mazowieckiego.

Kierujący volvo nie ustąpił pierwszeństwa kierującej mitsubishi, która zjeżdżała z ronda i doprowadził do zderzenia pojazdów. Do szpitala została przetransportowana kierująca mitsubishi. W chwili zdarzenia dwa pasy ruchu w kierunku al. Mazowieckiego były zablokowane.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

image00001
Wypadek na rondzie 100-lecia KUL | fot. czytelnik Michał
image00003
Wypadek na rondzie 100-lecia KUL | fot. czytelnik Michał

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.