Wypadek na obwodnicy Puław. Motocyklista uderzył w tył naczepy ciężarówki [ZDJĘCIA]

Wypadek na obwodnicy Puław. Motocyklista uderzył w tył naczepy ciężarówki [ZDJĘCIA]
Wypadek na DK12 w miejscowości Anielin | fot. czytelnik Sebastian

W dalszym ciągu występują utrudnienia po porannym wypadku do którego doszło na obwodnicy Puław. Motocyklista nie wyhamował i uderzył w tył naczepy ciężarówki. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek po godz. 8.20 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Anielin (obwodnica Puław). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną w związku ze zmianą świateł zatrzymał się samochód ciężarowy marki Scania, który jechał w kierunku Lublina.

Natomiast kierujący motocyklem marki Yamaha jadąc z tyłu ciężarówki nie zauważył w porę manewru hamowani ciężarówki, przez co nie wyhamował i uderzył w tył naczepy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Występują utrudnienia na pasie w kierunku Lublina.

Zdjęcia dzięki uprzejmości czytelnika Sebastiana

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.