Wypadek na basenie przy ul. Łabędziej. Nie żyje 51-letni mężczyzna

lab03 e1495291951437

Na miejskiej pływali przy ul. Łabędziej doszło do wypadku. W piątkowy wieczór zginął tam 51-letni mężczyzna.

 

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na basenie przy ulicy Łabędziej w Lublinie. Tragiczne zdarzenie miało miejsce przed godz. 21. Według relacji świadków, mężczyzna nagle znalazł się na dnie basenu.

 

– 51-letni mężczyzna przyszedł na basen razem z dzieckiem i żoną. Jak wynika z zapisu monitoringu, miał zamiar wyjść z basenu i podpłynął do brzegu, ale zamiast wyjść na powierzchnię poszedł na dno. Ratownik wskoczył do wody, wyciągnął​ go i zaczął reanimację. W międzyczasie wezwano pogotowie. Reanimacja trwała około 40 min. Niestety mimo starań mężczyzna zmarł – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

 

Prawdopodobną przyczyną tak tragicznego zdarzenia był udar lub zawał. W płucach mężczyzny nie było wody, co wyklucza utonięcie. – Nie stwierdziliśmy udziału osób trzecich, a ratownicy byli trzeźwi – informuje zespół prasowy lubelskiej policji.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.