Wypadek na al. Witosa. Ulica zablokowana. Kierowcy jadą po pasie zieleni

Wypadek na al. Witosa na wysokości marketu Carrefour
Wypadek na al. Witosa na wysokości marketu Carrefour | fot. czytelniczka Paulina

Po wypadku na al. Witosa zablokowany jest pas w kierunku centrum. Na miejscu jest już zespół ratownictwa medycznego i policja. Utworzył się duży korek. Niecierpliwi kierowcy omijają wypadek przejeżdżając przez pas zieleni.

Zablokowana al. Witosa po wypadku

Do wypadku doszło w środę przed godz. 10 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości marketu Carrefour doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: volkswagena i toyoty. Do szpitala przetransportowana została kierująca toyotą.

Na miejscu występują duże utrudnienia w ruchu, ulica jest całkowicie zablokowana. Niecierpliwi kierowcy omijają wypadek przejeżdżając przez pas zieleni na „drogę serwisową” al. Witosa. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wypadek na al. Witosa na wysokości marketu Carrefour | fot. czytelniczka Paulina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.