Wypadek na al. Andersa. Seat po zderzeniu z taksówką zatrzymał się na słupie

123987338 1212427209157460 5674126002019412794 n
Wypadek na skrzyżowaniu al. Andersa z ul. Walecznych | fot. czytelnik Emil

Uwaga kierowcy! Po wypadku na al. Andersa występują utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu z ul. Walecznych. Doszło tam do zderzenia taksówki z seatem.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 11.30 na skrzyżowaniu al. Andersa z ul. Walecznych w Lublinie. Doszło tam do zderzenia taksówki z seatem. Na razie nie są znane okoliczności samego wypadku ani to, czy jakieś osoby zostały poszkodowane. Wiadomo, że po zderzeniu aut seat zatrzymał się na słupie sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego zdarzenia sygnalizacja uległa uszkodzeniu i nie działa.

Aktualizacja, godz. 12:00

Całe zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci.

Aktualizacja, godz. 13:20

Zdarzenia zostało zakwalifikowane jako wypadek, ponieważ jedna z osób uczestniczących w tym zderzenia uskarżała się na ból i została przetransportowana do szpitala.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe który mądry jechał na czerwonym?? Przecież to światło na lewoskręcie z Walecznych trwa 2 sekundy i każdy ciśnie żeby jeszcze zdążyć na późnym żółtym 😛