Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia na skrzyżowaniu. Jedno z aut zatrzymało się na słupie

nadbystrzycka głęboka
Zderzenie forda i toyoty na skrzyżowaniu w Lublinie | fot. Kinga i Damian

W nocy z piątku na sobotę dyżurny lubelskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Głęboką doszło do zderzenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ulic Narutowicza, Głębokiej, Nadbystrzyckiej, Muzycznej w Lublinie. Po północy doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: forda i toyoty.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą kobieta jechała ul. Nadbystrzycką. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo na kierującej fordem, która poruszała się od strony ul. Muzycznej.

W wyniku wymuszenia doszło do zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu. Wytrącony z toru jazdy ford uderzył jeszcze w słup trakcji trolejbusowej, na którym się zatrzymał. W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.

image00001 5
Zderzenie forda i toyoty na skrzyżowaniu w Lublinie | fot. czytelniczka Kinga
87524936 1487345981441954 952313632434159616 o
Zderzenie forda i toyoty na skrzyżowaniu w Lublinie | fot. czytelnik Damian

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.