Wymusiał pierwszeństwo, przez co doprowadził do groźnie wyglądającej kolizji

68 103234

W czwartek w miejscowości Wał doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podróżującej volvo. Kobieta trafiła do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13:00 na drodze krajowej K-17 w miejscowości Wał. Ze wstępnych ustaleń, wynika, iż 48-letni, mieszkaniec gminy Werbkowice, kierując samochodem marki VW Touran, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 29-letniej mieszkance Lublina. Kobieta jechała pojazdem marki Volvo od strony Zamościa do Lublina.

 

Kierująca samochodem marki Volvo, pomimo gwałtownego hamowania, najechała na tył pojazdu marki Volkswagen, a następnie zjechała z drogi, uderzając w przydrożne drzewo. Kobieta została przetransportowana do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, ze względu na stworzenie realnego zagrożenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.