Wymienią szpecące szyldy na dwóch ulicach w Lublinie

nowe szyldy ulice

Zniszczone, nieestetyczne szyldy sklepowe, punktów usługowych, lokalów itp. wkrótce znikną z dwóch ulica Lublina. Fundacja Punkt Kultury oferuje przedsiębiorcom darmową wymianę szyldów na nowe.

Marzy Ci się nowy szyld Twojego lokalu? Stary już nie przyciąga klientów? Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry” będącej częścią Centrum Kultury wymieni stare, nieestetyczne szyldy lokali na nowe. Dotyczy to wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność przy dwóch ulicach: 1-go Maja oraz Zamojskiej. To część miasta uznawana za mało reprezentatywną, ale działa w niej sporo małych sklepików, zakładów rzemieślniczych itp.

Fundacja oferuje darmową wymianę szyldów na nowe i bardziej estetyczne. Chętni mogą zgłaszać się do fundacji do 31 lipca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jej w jej siedzibie przy ul. 1-go Maja 35 w Lublinie.

Zmiany również w centrum

Miasto wychodzi z podobną ofertą współpracy do przedsiębiorców z okolic Starego Miasta, czyli np. z ulic Kowalskiej, Lubartowskiej, Furmańskiej i innych.

Przed…

fundacja-punkt-kultury

…po

fundacja-punkt-kultury (1)

fot. Traffic Design / Gdynia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.