Wymienią nawierzchnię na ulicy w centrum Lublina. Przyszły tydzień z utrudnieniami

Ulica Spokojna w Lublinie
Ulica Spokojna w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W przyszłym tygodniu kierowcy napotkają na utrudnienia w centrum Lublina. Będzie to związane z wymianą nawierzchni na ul. Spokojnej. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Utrudnienia na ul. Spokojnej

W dniach 2-5 listopada będą prowadzone roboty drogowe związane z wymianą nawierzchni na ul. Spokojnej. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podzielono na etapy.

Etap I zakłada frezowanie nawierzchni na całej szerokości jezdni. Wówczas drogowcy zamkną ul. Spokojną z zachowaniem dojazdu do posesji, a prędkość ograniczą do 30 km/h. Dodatkowo niemożliwe będzie parkowanie pojazdów w SPP.

Podczas II i III etapu zaplanowano roboty związane z wykonaniem warstwy wiążącej. Prace będą prowadzone naprzemiennie na połowie jezdni przy jej zawężeniu i utrzymaniu dojazdu do posesji.

Z kolei ostatni – IV etap to wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni przy pełnym zamknięciu ulicy. Kierowcy zbliżający się do zamkniętego odcinka ul. Spokojnej zostaną skierowani w ul. Jerzego de Tramecourta. Dojazd do ul. Chmielnej będzie się odbywał od strony skrzyżowania z ul. Ogrodową.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czarno-szaro-żółtawy kloc, który powstał przy Spokojnej 2 gdzie mieszczą się biurowce i banki to skandal nad skandale. W miejscu zabytkowych willi zezwolić na taki brzydki budynek?