Wyłączą wyświetlacze na przystankach MPK

DSC03722
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na sobotę Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przewidział prace konserwacyjne systemu informatycznego, który odpowiada m.in. za wyświetlacze na przystankach autobusowych.

W związku z konserwacją systemu informatycznego w dniu 4 listopada (sobota) będą występować problemy techniczne z systemem informacji pasażerskiej.

– Nie będą działać wyświetlacze dynamicznej informacji pasażerskiej zlokalizowane na terenie Lublina. Prosimy o korzystanie z papierowej wersji rozkładów jazdy – informuje Anna Zalewska, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Łącznie chodzi o 66 przystanków, na których zamontowane są elektroniczne tablice wyświetlające m.in. czas do przyjazdu autobusu lub trolejbusu czy aktualną godzinę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.