Wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł zakupy o wartości ponad 500 złotych

350 163320 g
Kradzież w Stokrotce na lubelskich Czubach | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który wykorzystując nieuwagę personelu, zabrał ze sklepowych półek artykuły przemysłowe o wartości ponad 500 złotych.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów w dzielnicy Czuby. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że sprawca wszedł do sklepu, gdzie wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży artykułów przemysłowych o wartości ponad 500 złotych.

Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VII komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18, tel. (81) 81 535 49 20 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.