Wyjątkowe kolędowanie w CSK Lublin. Na scenie Katarzyna Cerekwicka z chrześcijańskim chórem TGD w koncercie „Kolędy Świata”

Wyjątkowy koncert TGD w Lublinie
Koncert Świąteczny w Polskich Miastach. W Lublinie Kasia Cerekwicka

W okresie grudnia i stycznia polska publiczność będzie miała okazję cieszyć się ulubionymi kolędami podczas koncertów „Kolędy Świata” z udziałem zespołu TGD. Trasa obejmie osiem miast: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawę, Szczecin, Gdańsk, Lublin i Poznań. Wyjątkowy chór, zespół instrumentalny oraz specjalni goście zaprezentują znane i uwielbiane utwory w nowych, nietuzinkowych aranżacjach.

Tradycja splata się z nowoczesnością

Szykuje się niezapomniane muzyczne przeżycie, podczas którego ramię w ramie, obok wybitnych solistów tj. Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko, Krzysztof Iwaneczko i Michał Rudaś, wystąpi chór TGD.
Trasa koncertowa będzie prezentować najpiękniejsze bożonarodzeniowe kompozycje z różnych zakątków świata, wyselekcjonowane z albumu „Kolędy Świata 3”, wydanego w 2022 roku.

Podczas występu tradycja splata się z nowoczesnością, a wschód harmonizuje z zachodem. To spotkanie Nieba z Ziemią, wzbogacone muzycznymi zaskoczeniami, które są charakterystyczne dla twórczości zespołu TGD. – zachęcają organizatorzy.

Harmonogram występów chóru TGD
Koncert Świąteczny w Polskich Miastach. W Lublinie Kasia Cerekwicka

Kim jest zespół TGD – sylwetka i repertuar

Zespół TGD to jeden z najpopularniejszych w Polsce chórów popowo-gospelowych, który istnieje od ponad 40-stu lat. Grupa ma na swoim koncie kilkanaście albumów, z których wydany w 2011 roku „Liczy się każdy dzień” oraz „Uratowani” pokryły się złotem. Na przestrzeni lat chór współpracował z wieloma polskimi artystami i artystkami, m.in. tworząc przebojowe „Gloria” z Katarzyną Cerekwicką, Kasią Moś, Kubą Badachem i Mietkiem Szcześniakiem, „Jedyna taka noc” z Katarzyną Cerekwicką, Anią Karwan, Marcinem Sójką i Krzysztofem Iwaneczko, czy „Pierwsza Gwiazda” nagrane wspólnie z Natalią Kukulską, Mariką, Natalią Niemen, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim i Mietkiem Szcześniakiem. W 2022 roku grupa wydała płytę „Kolędy Świata 3”, na której znalazł się singiel „Zostań” nagrany z Anią Karwan, Anią Świątczak, Kubą Badachem i Mateuszem Ziółko, którego teledysk obejrzano blisko 400 tysięcy razy.

Katarzyna Cerekwicka w Lublinie

Podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim jest koncert TGD, widzowie będą mogli dać się porwać głosowi wybitnej solistki Katarzynie Cerekwickiej. Kasia Cerekwicka, znana jako wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, jest artystką, która zręcznie łączy różnorodne gatunki muzyczne, takie jak jazz, pop, soul i muzyka R’N’B. Jej ekscytująca kariera muzyczna rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy to triumfowała w programie telewizyjnym „Szansa na sukces”. Twórczość Kasi Cerekwickiej pełna jest uczuć i osobistych przeżyć, stanowiąc jednocześnie opowieść o zmienności kobiecej natury, jej potrzebach, doświadczeniach i spostrzeżeniach.

Harmonogram koncertów

Harmonogram koncertów:
30.12.2023 – ICE Kraków Congress Centre / Kraków (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)
04.01.2024 – Narodowe Forum Muzyki / Wrocław (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)
05.01.2024 – MCK / Katowice (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)
11.01.2024 – COS Torwar / Warszawa (TGD + Kasia Cerekwicka, Krzysztof Iwaneczko, Michał Rudaś)
13.01.2024 – Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza / Szczecin (TGD + Kasia Cerekwicka)
14.01.2024 – Stary Maneż / Gdańsk (TGD + Krzysztof Iwaneczko)
21.01.2024 – CSK / Lublin (TGD + Kasia Cerekwicka)
26.01.2024 – Sala Ziemi Poznań Congress Center / Poznań (TGD + Kasia Cerekwicka, Mateusz Ziółko)

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Lokalny patronat medialny nad koncertem w Lublinie objął portal Spotted Lublin.

Bilety do nabycia: www.eventim.pl/goodtaste

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.