Wyciek gazu LPG na stacji paliw w Garbowie. Stacja została zamknięta

Zdjęcie ilustracyjn | fot. shutterstock

Do wycieku gazu doszło na stacji paliw w Garbowie. Na miejsce akcji zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. Stacja została zamknięta, ewakuowano pracowników.

Do zderzenia doszło w piątek przed godziną 7 na stacji paliw w Garbowie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wycieku gazu LPG ze zbiornika. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej.

Na miejscu strażacy nie ujawniki wycieku, lecz w powietrzu było czuć gaz. Ze względu na zagrożenie ewakuowano pracowników stacji paliw, a sama stacja została zamknięta.

Na miejsce jedzie właśnie cysterna, do której ma zostać przepompowany gaz ze zbiornika. Wkrótce szczegóły I zdjęcia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.