Wybuch gazu w Puławach. Ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz poszkodowanych

Wybuch gazu w domu przy ul. Krótkiej w Puławach
Wybuch gazu w domu przy ul. Krótkiej w Puławach | fot. KPP Puławy

W wyniku wybuchu gazu w Puławach śmierć poniosło małżeństwo. Zniszczeniu uległ jeden budynek, a kilka sąsiednich uległo poważnym uszkodzeniom. Ruszyła zbiórka na rzecz poszkodowanych.

Wyrządzone w wyniku wybuchu zniszczenia będą wymagały nakładów finansowych, a okres zimowy wymaga jak najszybszego podjęcia zdecydowanych działań. Relację z tego zdarzenia znajdziecie TUTAJ.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach wraz z Fundacją „Obok Nas” organizują zbiórkę pieniędzy na rzecz osób i poszkodowanych rodzin. Pieniądze zostaną przeznaczone na szybkie dostosowanie budynków do zamieszkania w okresie zimowym.

Środki można przekazać na konto o numerze 89 1600 1462 1079 9982 5000 0004 Fundacja Obok Nas z dopiskiem ”Dla rodzin poszkodowanych w wybuchu gazu w Puławach”.

Wojewoda lubelski Lech Sprawka uruchomił środki z rezerwy w wysokości 24 tys. zł na wsparcie bezpośrednio i pośrednio poszkodowanych w wyniku wybuchu gazu w Puławach. Cztery rodziny otrzymają po 6 tys. zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.