Wybił szybę w drzwiach klatki schodowej, uszkodził skrzynkę przeciwpożarową. Kto go rozpoznaje?

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który dokonał aktu wandalizmu Śródmieściu. Wyżył się na drzwiach do klatki schodowej, skrzynce przeciwpożarowej i słupkach oświetleniowych.

Wybił szybę w drzwiach, zniszczył skrzynkę przeciwpożarową

Funkcjonariusze z pierwszego komisariatu w Lublinie poszukują mężczyzny, który dopuścił się zniszczenia mienia. Sprawca wybił szybę w drzwiach klatki schodowej, uszkodził skrzynkę przeciwpożarową oraz słupki oświetleniowe, co spowodowało straty o wartości 1500 złotych.

Zdarzenie miało miejsce w pobliżu ulicy Górnej w Lublinie. Policjanci zbierają materiały w celu zidentyfikowania sprawcy. Osoby, które mają informacje na temat tego incydentu, proszone są o bezzwłoczny kontakt z funkcjonariuszami.

Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitorujące. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z komisariatem przy Alei Unii Lubelskiej 23 lub pod numerem telefonu 47 811 24 00, lub pod numerem 112.

AKTUALIZACJA

Mężczyzna sam zgłosił się na policję, gdy zauważył swój wizerunek opublikowany w mediach.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.