Wueski z całej Polski zjadą do Świdnika

Nie lada gratka czeka na miłośników kultowej „wueski”. Świdnicki Klub Motocyklowy „Usarz” zaprasza mieszkańców do udziału w zlocie motocykli. Impreza odbędzie się pod koniec sierpnia.

Na ostatni weekend sierpnia zaplanowano 9. edycję Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli WSK i innych. Znamy już szczegóły imprezy.

Tak jak w ubiegłym roku, spotkanie miłośników jednośladów odbędzie się na lotnisku przy ul. Sportowej. Imprezę poprowadzi Ania Jackowska, podróżniczka, miłośniczka motoryzacji, znana jako „Kobieta na motocyklu”.

Zlot rozpocznie się 27 sierpnia, paradą motocyklową, o godz. 16.00. Zakończy dzień później, również wspólnym przejazdem. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie zabrakło koncertów, spotkań, pokazów, konkursów, przejażdżek dla najmłodszych.

Na terenie imprezy pojawi się również hamownia motocyklowa, symulator jazdy na kole oraz strzelnica, na której odbywać się będą pokazy ASG (Automatic Soft Gun – repliki broni palnej, strzelające najczęściej plastikowymi kulkami). Nowością będzie sobotnia giełda staroci i części motocyklowych.

W Strefie Historii zaprezentowana zostanie niezwykła wystawa fotografii sekcji akrobatyki motocyklowej, działającej przed laty w Sosnowcu.

(fot. wikipedia)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.