Wszedł na lokomotywę i nie chciał zejść. Policjanci usunęli go siłą

lokomotywa pkp intercity
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do niecodziennego zdarzenia doszło w nocy w Kraśniku. 39-latek wszedł na stojącą na stacji lokomotywę i nie chciał zejść. Kazał maszyniście siebie wieźć do domu.

Nie chciał zejść z lokomotywy

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w Kraśniku. Dyżurny otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że mężczyzna wszedł na stojącą na kraśnickim dworcu kolejowym lokomotywę i nie chce z niej zejść.

Maszynista oraz przybyły na miejsce patrol próbowali przekonać 39-letniego mieszkańca powiatu janowskiego do zejścia na ziemię. Ten jednak upierał się na swoim, chciał jechać do domu na lokomotywie.

Kiedy prośby nie przyniosły skutku, funkcjonariusze zmuszeni byli ściągnąć podróżnika siłą na peron. Mężczyzna używał słów wulgarnych, twierdził, że wcześniej spożywał alkohol i że chce jechać do domu.

39-latek w dalszą podróż udał się już pieszo.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.