Wszedł do Żabki, ukradł dwa soki i parówki. Zaatakował ekspedientkę, gdy chciała go zatrzymać

Moment kradzieży w Żabce zarejestrowany przez kamerę
Moment kradzieży w Żabce zarejestrowany przez kamerę | fot. KMP Lublin

Kryminalni z Lublina poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna wszedł do Żabki i wziął z półek parówki oraz dwa soki. Na koniec zaatakował ekspedientkę i uciekł, nie płacąc za zakupy. Moment kradzieży zarejestrowała kamera zamontowana w sklepie.

Kradzież w Żabce

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów sieci Żabka na terenie Lublina. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna wziął z półek parówki oraz dwa napoje o łącznej wartości kilkunastu złotych. Następnie skierował się w stronę wyjścia, nie płacąc za towar.

Na zaistniałą sytuację zareagowała ekspedientka, która pobiegła za złodziejem. Interweniująca kobieta została zaatakowana i doznała niegroźnych obrażeń. Mężczyzna uciekł z nieznanym kierunku. Moment kradzieży został zarejestrowany przez kamerę w sklepie.

„Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112” – apeluje nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Moment kradzieży

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.