Wszedł do drogerii i wyniósł z niej perfumy o wartości blisko 4 tys. zł

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Policjanci z I komisariatu poszukują sprawcy kradzieży perfum o łącznej wartości blisko 4000 złotych. Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez sklepowe kamery.

Wyniósł z drogerii perfumy o wartości blisko 4 tys. zł

Do zdarzania doszło na terenie galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do drogerii wszedł mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży 11 sztuk markowych perfum o łącznej wartości blisko 4000 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Okopowej 2B, telefon 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.