Wszczął awanturę w trakcie Stand-up Festival na hali Globus. 30-latek był poszukiwany

Hala Globus w Lublinie
Hala Globus w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Podczas piątkowego Stand-up Festivalu na hali Globus policjanci zatrzymali 30-latka, który zaczął się awanturować. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez policję za włamanie i kradzieże.

Zatrzymali poszukiwanego 30-latka na stand-upie

Do zdarzenia doszło w piątek (07.06) późnym wieczorem w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Policjanci z 4. komisariatu zabezpieczający wydarzenie Stand-up Festival zostali poproszeni o interwencję.

„Pracownicy ochrony zareagowali na agresywne zachowanie jednego z uczestników wydarzenia i prosili o wsparcie. Mężczyzny był bardzo pobudzony” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Funkcjonariusze obezwładnili agresora. W trakcie legitymowania okazało się, że to 30-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym z powodu włamań. Dodatkowo poszukiwali go funkcjonariusze z Piaseczna do prowadzonej sprawy kradzieży.

Zatrzymany był nietrzeźwy. Ponadto pobrano od niego krew do badań na zawartość narkotyków. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi rok pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.