Wstrząsające wyniki sekcji zwłok noworodka wyrzuconego do rzeki w Krzesimowie

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że przyczyną śmierci noworodka, odnalezionego w niedzielę w rzece w Krzesimowie, było utonięcie.

 

We wtorek w zakładzie medycyny sądowej w Lublinie odbyła się sekcja zwłok noworodka znalezionego w rzece Stawek-Stoki w Krzesimowie (gm. Mełgiew). Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że dziecko urodziło się żywe i zostało wyrzucone do rzeki zaraz po porodzie.

 

Przypomnijmy, że zwłoki noworodka w rzece zauważył w niedzielę wieczorem jeden z mieszkańców Krzesimowa. O sprawie pisaliśmy tutaj.

 

– Wszczęliśmy śledztwo w kierunku art. 149 Kodeksu Karnego – poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka.

 

Policjanci apelują o pomoc w odnalezieniu sprawczyni (matki noworodka). Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą je przekazać bezpośrednio do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie lub telefonicznie pod numerem 997. Policja zapewnia anonimowość.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.