Wstrząsające odkrycie w gminie Terespol. 58-latka mieszkała ze szkieletem swojej matki

łóżko pościel
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci znaleźli ludzki szkielet w jednym z mieszkań na terenie gminy Terespol. Wewnątrz znajdowała się też nieprzytomna 58-letnia kobieta, którą przetransportowano do szpitala.

Szkielet w mieszkaniu na terenie gminy Terespol

Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek po godz. 1 w nocy na terenie gminy Terespol. Dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkająca za granicą kobieta nie ma kontaktu ze swoją matką. Z relacji córki wynikało również, że matka ma problemy zdrowotne.

Pod wskazany adres natychmiast skierowany został patrol. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania. Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala.

Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych badań.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.