Wskoczył na dach busa i przejechał tak kilka ulic, aż pod komendę policji. Jest nagranie

30-latek wskoczył na dach busa, na którym jechał kilka ulic
30-latek wskoczył na dach busa, na którym jechał kilka ulic

Z poważnymi konsekwencjami musi liczyć się teraz 30-latek, który wskoczył na dach busa i przejechał na nim kilka ulic. 30-latek usłyszał zarzut niszczenia mienia. Tłumaczył policjantom, że nie wie, co nim kierowało.

Nie chciał zejść z dachu busa

Do tej sytuacji doszło kilka dni temu w Lubartowie. Na ul. Powstańców Warszawy kierujący mercedesem vito zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić pieszych. W tym momencie na maskę jego busa wskoczył mężczyzna, który wcześniej szedł jezdnią. Nieznajomy uderzył w przednią szybę auta uszkadzając ją, a potem jak gdyby nigdy nic wszedł na dach samochodu.

Kierowca zszokowany niecodzienną sytuacją zadzwonił na numer alarmowy. Z pasażerem na gapę na dachu pojechał do mieszczącej się kilka ulic dalej komendy policji. Gdy tam dotarł, „pasażer na gapę” został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Tym pasażerem okazał się 30-latek z powiatu lubartowskiego. Powiedział policji, że nie pamięta dokładnego przebiegu tego zdarzenia i nie wie, co nim kierowało. Właściciel busa oszacował straty na ponad 6 tys. złotych. 30-letni intruz usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i grozi mu do 5 lat więzienia.

Jechał na dachu busa – nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.