Wschodnie Forum Firm Rodzinnych 2018

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych | fot. MATERIAŁY PRASOWE

Już 15 października w Lublinie odbędzie się III edycja Wschodniego Forum Firm Rodzinnych 2018. Tegoroczne hasło to „Finansowanie i marketing pokoleniowy w firmach rodzinnych”.

Prezes Stowarzyszenia „Aktywna Europa” dr Mariusz Filipek, Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Krzysztof Hetman zapraszają na III edycję „Wschodniego Forum Firm Rodzinnych 2018”!

Forum odbędzie się 15 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Swoją obecnością na wydarzeniu zaszczyci wszystkich Elżbieta Bieńkowska – Komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości I MŚP oraz gość specjalny Łukasz Jakóbiak.

Tegoroczna edycja skupia się na finansowym rozwoju przedsiębiorstw oraz poszerzaniu możliwości nawiązywania relacji biznesowych i współpracy. Tegorocznym partnerem wydarzenia jest Bank PKO BP.

Rejestracja na stronie www.rodzinnewschod.pl

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/177235756522051/

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych 2018


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.