Wsadził psa do torby i wyrzucił z auta. Policja poszukuje sprawcy

mimi2

Policja oraz Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt poszukują świadków zdarzenia oraz właściciela psa, który został porzucony przy ulicy Wojska Polskiego w Bełżycach.

Bełżyccy policjanci poszukują sprawcy, który w dniu 14 grudnia br. przy ul. Wojska Polskiego bestialsko wyrzucił z samochodu psa na pole. Piesek był spakowany w sportowej torbie, w której znaleziono także bieliznę.

Maleńka sunia trafiła do Lublina, gdzie w klinice wyniki morfologii wskazały odwodnienie i zapalenie pęcherza (musiała tam przebywać przez dłuższy czas). Ma też obolały brzuch – prawdopodobnie została poturbowana.

Osoby, które rozpoznają sunie lub widziały osobę / auto, prosimy o kontakt z policją pod nr tel. 81 516 13 90 lub ze Stowarzyszeniem Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt pod nr tel. 533240423.

mimi

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.