Wracała do domu po spotkaniu z koleżanką. Pijana 17-latka zgubiła się w lesie

las noc latarka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Niecałą godzinę trwały poszukiwania 17-latki, która nocą wracając do domu, zgubił się w lesie. Jak się okazało nastolatka w wydychanym powietrzu miała blisko promil alkoholu.

W drodze powrotnej do domu zabłądziła w lesie

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Około godz. 0.30 mieszkanka gminy Nielisz powiadomiła policję, że jej córka zgubiła się w lesie. 17-latka wracając do domu ze spotkania z koleżanką zabłądziła.

„Nieletnia zadzwoniła do siostry z informacją, że nie potrafi odnaleźć drogi do domu. Kontakt z nią był utrudniony, mówiła bardzo niewyraźnie i rozłączała połączenia” – mówi st.asp. Dorota Krukowska–Bubiło, oficer prasowy KMP Zamość.

Rodzina sama próbowała jej szukać, jednak kiedy to nie przyniosło efektów postanowili o pomoc poprosić policjantów. Ci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 17-latki. Sprawdzali tereny leśne w gminie Nielisz.

Po niespełna godzinie mundurowi odnaleźli nastolatkę. Była w lesie, na jednym ze szlaków, do domu miała kila kilometrów. Szybko wyszedł na jaw powód jej niezrozumiałych telefonicznych wypowiedzi. 17-latka była nietrzeźwa, w organizmie miała prawie promil alkoholu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.