Wracają pociągi do Portu Lotniczego Lublin

Pociąg Polregio w Porcie Lotniczym Lublin
Pociąg Polregio w Porcie Lotniczym Lublin | fot. Phil Richards

Po prawie ośmiomiesięcznej przerwie wznowione zostaną kursy pociągów z Lublina do lotniska w Świdniku. Pociągi zostały skomunikowane z rozkładem lotów.

Wracają pociągi Lublin – lotnisko Świdnik

Po przerwie powracają połączenia do lubelskiego lotniska w Świdniku. Przypomnijmy, że pociągi na lubelskie lotnisko zostały zawieszone 7 listopada 2021 r. ze względu na małe zainteresowanie tym połączeniem. Zobacz także: Pociągi nie dojadą do lotniska w Świdniku. Połączenie zostaje zawieszone po 7 latach

Od 1 lipca zaczną kursować pociągi w relacji Lublin Główny — Lublin AIRPORT — Lublin Główny, które będą realizowane przez spółkę Polregio na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego. Pociągi będą kursować według poniższego rozkładu jazdy.

Lublin Główny — Lublin AIRPORT

6:49 – poniedziałek-niedziela
10:02 – wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela
13:07 – poniedziałek-sobota

Lublin AIRPORT — Lublin Główny

10:03 – poniedziałek-niedziela
12:20 – wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela
15:05 – poniedziałek-sobota

Podstawowy bilet normalny ma kosztować 6,40 zł. Od tej ceny naliczane są zniżki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.