Wraca specjalna linia autobusowa „GAJ” do Starego Gaju

mpk ztm lublin przystanek autobusy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od piątku, 7 maja ponownie rozpocznie kursowanie specjalna linia autobusowa „GAJ”. Mieszkańcy będą mogli nią dojechać do lasu Stary Gaj.

Od 7 maja wraca specjalna linia „GAJ”

Linia „GAJ” ma charakter ogólnodostępny, została włączona do systemu komunikacyjnego jako linia specjalna, dodatkowa, która ma na celu obsługę pasażerów rejonu ul. Stary Gaj i umożliwienie im kontynuowania podróży linią nr 8.

Linia będzie obsługiwana busami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych i będzie kursowała w dzień powszedni oraz w sobotę po trasie: Janowska (przy skrzyżowaniu z ul. Parczewską) – Janowska – Lipska – Stary Gaj.

Linia obsługuje trzy przystanki na swojej trasie przejazdu (Rąblowska, Lipska i Stary Gaj). Przystanek końcowy zlokalizowany jest w połowie ogródków działkowych „Pod Lasem”.

Odjazdy w dzień powszedni:

– z Rąblowska 01 NŻ: 9.06, 9.51
– ze Stary Gaj 02: 16.21, 17.37

Odjazdy w sobotę:

– z Rąblowska 01 NŻ: 9.55, 11.12
– ze Stary Gaj 02: 16.36, 18.03

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.