Wraca specjalna linia autobusowa. Będzie kursowała od poniedziałku do soboty

Autobus linii nr 1 na moście na ul. Żeglarskiej
Autobus linii nr 1 na moście na ul. Żeglarskiej | fot. Dominik Wąsik

We wtorek 19 kwietnia Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wznawia kursowanie autobusów linii „GAJ”. Mieszkańcy dojadą nimi do lasu Stary Gaj.

Linia GAJ 2022

Od 19 kwietnia ponownie rozpocznie kursowanie specjalna linia „GAJ” na trasie: Janowska (przy skrzyżowaniu z ul. Rąblowską) – Janowska – Lipska – Stary Gaj. Linia będzie obsługiwana busami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych i będzie kursowała w dzień powszedni oraz w sobotę.

Linia ma charakter ogólnodostępny, została włączona do systemu komunikacyjnego jako linia specjalna, dodatkowa, która ma na celu obsługę pasażerów rejonu ul. Stary Gaj i umożliwienie im przesiadki z/do linii nr 8″ – mówi Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Linia obsługuje trzy przystanki na swojej trasie przejazdu (Rąblowska, Lipska i Stary Gaj). Przystanek końcowy zlokalizowany jest w połowie ogródków działkowych „Pod Lasem”.

– odjazd z przystanku Rąblowska 01 w dzień powszedni o godz. 9.06 i 9.51 oraz w sobotę o godz. 9.55 i 11.12,

– przyjazd na przystanek Rąblowska 02 w dzień powszedni o godz. 16.25 i 17.06 oraz w sobotę o godz. 16.41 i 18.08.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.