Wprost ze stołka prezesa lotniska w Świdniku do zarządu miejskiej spółki w Lublinie

Krzysztof Wójtowicz
Krzysztof Wójtowicz na stanowisko Wiceprezesa Zarządu MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie | materiały prasowe

Rada nadzorcza Portu Lotniczego Lublin w dniu 25 czerwca podjęła uchwałę o odwołaniu Krzysztofa Wójtowicza z funkcji prezesa zarządu spółki Portu Lotniczego Lublin S.A.

Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie powołała z dniem 15 lipca 2020 r. Krzysztofa Wójtowicza na stanowisko Wiceprezesa Zarządu MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie.

Kim jest Krzysztof Wójtowicz?

Krzysztof Wójtowicz ukończył Politechnikę Lubelską oraz podyplomowe studia Master of Business Administration (MBA). Pracował m.in. w Polskim Koncernie Naftowym Orlen SA, w Sipma SA oraz zasiadał w Zarządach Spółek: Polfa Lublin SA, Perła Browary Lubelskie SA, Pawtrans Holding Sp. z o.o.

W latach 2010-2012 Krzysztof Wójtowicz był Głównym Księgowym i Prokurentem w MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie. W 2013 r. został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA, które zajmował do 25 czerwca 2020 r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.