Krępa: Wpadł pod koła ciężarówki. Z licznymi obrażeniami i złamaniami trafił do szpitala

68 100505

Pijany mężczyzna w gęstej mgle bez żadnych odblasków czy oświetlenia spacerował środkiem drogi krajowej. Wpadł pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

 

Do zdarzenia doszło w środę tuż przed godziną 21.00 w miejscowości Krępa na DK nr 48. Kierujący samochodem ciężarowym renault, 52-letni mężczyzna w gęstej mgle w ostatniej chwili zauważył idącego środkiem pasa ruchu człowieka. Nie miał on na sobie żadnych elementów odblaskowych czy też latarki oraz poruszał się po nieprawidłowej stronie drogi. Kierowca próbował ominąć pieszego jednak nie miał szans na uniknięcie zderzenia.

 

W wyniku pieszy, 55-letni mieszkaniec gminy Jeziorzany z licznymi złamaniami o obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala. Badania wykazały, że był miał 1,4 promila alkoholu. Kierujący ciężarówką 52-latek był trzeźwy.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.