WORD wznawia zapisy i egzaminy w oddziale terenowym w Puławach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie poinformował, że wznawia zapisy na egzaminy w oddziale terenowym w Puławach. Po weekendzie wznowią przeprowadzenia egzaminów na prawo jazdy.

„Od dnia 27.11.2020 r. WORD Lublin wznawia zapisy na egzaminy w Oddziale Terenowym w Puławach, a od 30.11.2020 r. wznowione zostanie przeprowadzanie egzaminów teoretycznych i praktycznych” – poinformował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie.

Co z egzaminami na prawo jazdy w Kraśniku? – „Decyzje dotyczące Oddziału Terenowego w Kraśniku zostaną podjęte w ciągu 2-3 dni w miarę stabilizowania się sytuacji zdrowotnej pracowników WORD Lublin” – czytamy w komunikacie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.