WORD Lublin wznawia zapisy na egzaminy na prawo jazdy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wznawia zapisy na egzaminy na prawo jazdy. Od dziś można zapisać się na egzamin państwowy wyłącznie przez internet lub telefonicznie.

Po tygodniu przerwy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie wznawia zapisy na egzaminy na prawo jazdy. – „W dniu 23.11.2020 r. od godz. 9:00 wznawiamy zapisy na egzaminy w WORD w Lublinie, ul. Hutnicza 3. Zapisy odbywają się nadal tylko e-mailowo i telefonicznie” – czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, że 16 listopada WORD Lublin z powodu wysokiej absencji chorobowej pracowników zdecydował się zawiesić zapisy na egzaminy państwowe na prawo jazdy. Dodatkowo oddziały terenowe WORD w Kraśniku i Puławach zostały zamknięte do odwołania.

„Decyzje dotyczące pracy Oddziałów Terenowych w Puławach i Kraśniku zostaną podjęte w ciągu 2-3 dni w miarę stabilizowania się sytuacji zdrowotnej” – pisze WORD Lublin w komunikacie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.