Wólka Orłowska: Zasnął za kierownicą i wjechał w drzewo

68 118780
Wólka Orłowska. Samochód wjechał w drzewo | fot. policja

Kierujący renault obywatel Ukrainy prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Wólka Orłowska. Tuż przed godziną 5.00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Kierowca zasnął za kierownicą

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący pojazdem mężczyzna (obywatel Ukrainy), jadąc samochodem prawdopodobnie zasnął za kierownicą, w wyniku czego zjechał na pobocze i czołowo uderzył w drzewo. Uczestnicy zdarzenia – obywatele Ukrainy, z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policjanci z Krasnegostawu zajmują się ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz wyjaśnianiem przyczyn wypadku. W wyniku zaistniałego zdarzenia chwilowo miały miejsce utrudnienia w ruchu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.