Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Lublinie ma szansę wygrać kącik zabaw dla dzieci

Serenadowy kącik zabaw dla dzieci w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie | materiały prasowe

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier edukacyjnych oraz duża interaktywna zabawka – taki kącik zabaw może wygrać Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Lublinie.

Serenada dla dzieci, to akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której firma tworzy i wyposaża kąciki zabaw dla dzieci w przychodniach zdrowia i szpitalach w całej Polsce. Do tej pory powstało 17 takich kącików. W wyniku tegorocznego głosowania dojdzie 5 kolejnych (otwarcie kącików nastąpi na początku 2020 roku) oraz kącik specjalny w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Udział w konkursie bierze również Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Lublinie.

Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji akcji Serenada dla Dzieci dzięki Waszym głosom jeden z Serenadowych Kącików Zabaw powstał w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. O tym pisaliśmy tutaj – To dzięki Wam w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie powstał kącik dla dzieci

Do tegorocznej edycji akcji Serenada dla dzieci włączyło się pięć znanych i lubianych szefowych kuchni: Joanna Jakubiuk, Anna Klajmon, Ewa Malika Szyc-Juchnowicz, Sylwia Stachyra i Beata Śniechowska. Szefowe podczas pierwszego etapu zachęcały do zgłaszania placówek z całego kraju, które potrzebują kącików zabaw. Otrzymały ponad 250 zgłoszeń! Spośród nich, na podstawie uzasadnień, wybrały 20 miejsc, które trafiły do dalszego etapu – głosowania.

Jest o co walczyć – dzięki akcji powstanie 5 nowych, bogato wyposażonych w wieże zabaw, kolorowe meble, zabawki i kolorowanki kącików zabaw, w miejscach gdzie są najbardziej potrzebne. Co zrobić, aby Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Lublinie wygrał taki kącik? Należy raz dziennie oddać swój głos na Lublin poprzez stronę www.serenadadladzieci.com. Kącik dla dzieci wygra pięć placówek, które zdobędą największą ilość głosów. Termin głosowania upływa 13 grudnia.

AKTUALIZACJA: W łukowskim szpitalu powstanie specjalny kącik zabaw dla dzieci ufundowany przez Serenadę

Serenadowy kącik zabaw dla dzieci w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie | mat. prasowe


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.