W łukowskim szpitalu powstanie specjalny kącik zabaw dla dzieci ufundowany przez Serenadę

Ogromne zaangażowanie mieszkańców, aż 28 683 głosów i jeden cel: radość podopiecznych Szpitala św. Tadeusza w Łukowie. To tutaj powstanie kącik zabaw ufundowany przez Serenadę.

Serenada dla dzieci, to akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której firma tworzy i wyposaża kąciki zabaw dla dzieci w przychodniach zdrowia i szpitalach w całej Polsce. Udział w konkursie z naszego województwa brały placówki z Lublina, Zamościa i Łukowa.

Do tegorocznej edycji akcji Serenada dla dzieci włączyło się pięć znanych i lubianych szefowych kuchni: Joanna Jakubiuk, Anna Klajmon, Ewa Malika Szyc-Juchnowicz, Sylwia Stachyra i Beata Śniechowska. Szefowe wybrały 20 miejsc, które trafiły do głosowania.

Głosowanie odbyło się na specjalnej stronie konkursowej, gdzie internauci mogli oddawać swoje głosy na wybraną placówkę do piątku 13 grudnia. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 5 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych.

Oto laureaci tegorocznej edycji „Serenadowy Kącik Zabaw”:

Anna Klajmon – reprezentuje Łódź, Siedlce i Warszawę:

• Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach

Sylwia Stachyra – reprezentuje Lublin, Łuków, Rzeszów i Zamość:

• Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie

Ewa Malika Szyc-Juchnowicz – reprezentuje Bydgoszcz, Gdańsk, Redę i Słupsk

• Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku w Słupsku

Beata Śniechowska – reprezentuje Bielsko-Białą, Bolesławiec, Sosnowiec i Zabrze:

• Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Joanna Jakubiuk – reprezentuje Białystok, Ełk, Mrągowo i Suwałki:

• Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku

Zwycięskie placówki otrzymają w prezencie od mleczarni Spomlek „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci. Każde takie miejsce wyposażone będzie w dużą interaktywną zabawkę, zaprojektowaną w konsultacji z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz mebelki w ciepłej żółtej barwie, nawiązującej do kolorów marki Serenada.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.