Wojewoda przeciwko marszowi równości w Lublinie. „Jest to obrzydliwe”

Przemysław Czarnek o marszu równości | fot. kadr z filmu

„Może warto jest się zastanowić panie prezydecie, czy nie zabronić tego rodzaju skandalicznych postaw na ulicach Lublina” – apeluje wojewoda przeciwko organizacji Marszu Równości w Lublinie.

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek apeluje do prezydenta Lublina, by cofnął zgodę na organizację marszu równości, który ma przejść ulicami Lublina 13 października.

– „Obnoszenie się ze swoją seksualnością na ulicy jest po prostu obrzydliwe. Dziwię się, że prezydent Lublina Krzysztof Żuk pozwala na promowanie postaw antyrodzinnych, antychrześcijańskich i ze swoimi radnymi-katechetami i radnymi z rad parafialnych pozwala na Marsz Równości wprost sprzeczny z katechizmem i wprost sprzeczny z konstytucją.” – napisał na swoim profilu facebook’owym Przemysław Czarnek.

Wojewoda nagrał ponad dwuminutowy film, w którym wypowiada się na temat planowanego marszu równości, który ma przejść 13 października ulicami Lublina, w dzień 101. rocznicy Objawień Fatimskich.

Przeczytaj także: Logo Lublina na plakacie przeciwko Marszu Równości. „Bezprawne użycie”

WIDEO10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Może mimo ,że jestem katoliczką ludzie przejrzą na oczy i zrozumuieją jest to marsz równości .Czyli starsi młodzi chorzy na choroby psychiczne i inne niepełnosprawne ,i ludzie o innej orjentacji seksualnej ,całe rodziny z dziećmi mogą iść razem i trzymać się za ręce .

 2. Brawo dla Pana Wojewody. W d..chyba się poprzewracało homosiom. Niech sobie żyją ale nie propagują nienormalnych w naturze zachowań. Jeszcze nikt nie urodził się że związku homoseksualnego.

 3. Tolerancja = poszanowanie
  Tolerancja nie równa się akceptacja.
  Kiedy ludzie to zrozumiecie…
  Toleruje A więc szanuje wszystkich ludzi. Bo na to zasługują. Ale nie akceptuje ich każdego zachowania.

 4. Sama prawda. Brawo panie wojewodo. Te słowa nie dotrą do prezydenta Żuka. On jest bardzo nowoczesny. Za komuny odmieńcy siedzieli jak myszy pod miotłą. Po prostu wstydzili się tego kim są. Dzisiaj jak widać jest to powodem do dumy. Są kim są i tego nie zmienią, ale niech zachowają to dla siebie. Za dużo im się pozwoliło i głupieją.

 5. Zaściankowy cebularz.Księża molestują dzieci a tem wielki zgorszony katolik obrzucający innych obelgami.

 6. Panie Wojewodo, brawo!
  Trzeba w końcu powstrzymać tę degrengoladę moralna i obyczajową!