Wojewoda o nadchodzących inwestycjach na Lubelszczyźnie (wideo)

Przemysław Czarnek od jakiegoś czasu nagrywa krótkie filmy na serwisie Youtube. W najnowszym odcinku opowiada o nadchodzących inwestycjach w naszym regionie.

 

„Polska to nie wstyd” – tak nazywa się oficjalny kanał wojewody w serwisie Youtube. Najnowsze, trzyminutowe nagranie pojawiło się w środę. Przemysław Czarnek opowiada o nadchodzących inwestycjach na Lubelszczyźnie.

 

W odcinku o inwestycjach drogowych m.in. S17 do Warszawy, S19 do Rzeszowa czy przyspieszenie realizacji S19 w kierunku Białegostoku, zwłaszcza na odcinku do Lubartowa. Czarnek poruszył też temat inwestycji kolejowych na Lubelszczyźnie.

 

– Bez żadnych zakłóceń ma przebiegać modernizacja linii nr 7, która pozwoli nam dojechać do Warszawy w 90 minut – opowiada Czarnek.

 

WideoWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.