Woda zalała korytarz bloku operacyjnego w szpitalu w Lublinie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czwartek do naszej redakcji dotarły informacje o dużych problemach w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie. Zalany blok operacyjny, odwołane przyjęcia – napisał nasz czytelnik.

Woda zalała blok operacyjny Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie

Do zdarzenia doszło w czwartek (16.11) około południa. Szpital potwierdza, że taka sytuacja miała miejsce w nowym budynku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 (dawniej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1) przy ul. Staszica 16 w Lublinie.

„Potwierdzam, że dziś na korytarzu Bloku Operacyjnego w nowym budynku szpitala doszło do awarii sieci CO, która w tym momencie jest już usunięta. Budynek objęty jest gwarancją wykonawcy” – mówi Anna Guzowska, rzecznik prasowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.

Nie wpływa to na działanie szpitala. Wszystkie pilne przypadki są realizowane. Zmiana w grafiku dotyczy tylko operacji planowych, które miały odbyć się w piątek, 17 listopada. Te zostaną przeniesione na inne terminy.

Co dokładnie się stało w korytarzu bloku operacyjnego i co było tego powodem? Czekamy na komentarz firmy Budimex, która jest wykonawcą nowego budynku szpitala.

Aktualizacja: W nowym budynku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 doszło do awarii, woda zalała korytarz. Mamy komentarz wykonawcy

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.