Woda wylała na ulice. Awaria wodociągowa w Lublinie

MPWiK
MPWiK | fot. Dominik Wąsik

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie informuje o awarii wodociągowej, do której doszło w dzielnicy Kalinowszczyzna. W wyniku pęknięcia rury woda wylała na ulicę.

Woda zalała ulicę

Do zdarzenia doszło w sobotę (03.02) przy ul. Niepodległości 2 w Lublinie. W związku z awarią na sieci wodociągowej nastąpiło wstrzymanie dopływu wody od godziny 10:40 przy ul. Niepodległości 1g. W wyniku awarii doszło do wylania się wody na ulicę, która zamieniła się chwilowo w rwącą rzekę.

Na miejsce został podstawiony beczkowóz z wodą pitną dla mieszkańców. Przewidywany termin usunięcia awarii do godz. 21:00.

„Za związane z tym utrudnienia przepraszamy” – przeprasza Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.