Wnioski o paszport także w soboty. Urzędy wydłużają godziny pracy

Wnioski o paszport także w soboty. Urzędy wydłużają godziny pracy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Z powodu wzrostu zainteresowania wyrobieniem paszportu przed wakacjami, urzędy w województwie lubelskim wydłużają godziny pracy. Wniosek o paszport będzie można złożyć także w sobotę.

Przed wakacjami zadbaj o ważny paszport

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, we wszystkich urzędach wojewódzkich będzie możliwość składania wniosków paszportowych także w soboty, a w dni powszednie zostaną wydłużone godziny pracy w tym zakresie.

► Biuro paszportowe w Lublinie

Urzędy będą dostępne dla obywateli od najbliższej soboty (26 czerwca) do końca lipca (łącznie w jedną sobotę czerwca i 5 sobót lipca). W punktach paszportowych zlokalizowanych w starostwach powiatowych, decyzja o organizacji pracy jest zależna od starosty.

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie (ul. Lubomelska 1-3, Lublin) „sobota z paszportem” rozpocznie się już 26 czerwca i potrwa do końca lipca. Wcześniej należy zarejestrować się przez Internetu lub telefonicznie pod numerem telefonu 81 747 64 47, w godzinach pracy oddziału ds. paszportów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.