Włamali się do auta. Ukradli biżuterię, dokumenty i pieniądze. Nagroda za wskazanie sprawców

Pojazd sprawców kradzieży w Nałęczowie | fot. czytelnik Łukasz

Biżuteria, dokumenty i pieniądze padły łupem kradzieży, do jakiej doszło w Nałęczowie. Złodzieje włamali się do zaparkowanego przed sklepem samochodu. Nagroda za wskazanie sprawców.

Do kradzieży doszło w piątek (09.02) o godzinie 14.40 w Nałęczowie. Trzech mężczyzn wybiło szybę w zaparkowanych przed sklepem AGD samochodzie. – Ich łupem padły dokumenty, biżuteria oraz znaczna suma pieniędzy – pisze czytelnik Łukasz.

Sprawcy poruszali się srebrnym VW Passatem kombi i prawdopodobnie udali się w kierunku Lublina drogą 830. – Dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawców zdarzenia jest przeznaczona nagroda pieniężna – dodaje czytelnik Łukasz.

Informacje można przekazywać telefonicznie na nr tel. 601 159 720 lub bezpośrednio na policję.

Wizerunek złodziei zarejestrowany przez monitoring | fot. czytelnik Łukasz
Wybita szyba w samochodzie | fot. czytelnik Łukasz

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.