Wkrótce ulica Kalinowszczyzna będzie dostępna dla kierowców

76765559 2680245692034111 7180441683979403264 o
Otwarcie dla ruchu samochodowego ul. Kalinowszczyzna | fot. Krzysztof Żuk

Dobiegają końca prace przy przebudowie ul. Kalinowszczyzna. Prezydent miasta Lublin zapowiedział dopuszczenie ulicy do ruchu po remoncie.

Aktualnie trwa montaż znaków, a w przyszłym tygodniu wykonane będą ostatnie prace brukarskie. Jednocześnie dodatkowo wymieniana jest nawierzchnia ulicy Towarowej na odcinku 100 metrów.

Remont ulicy Kalinowszczyzna zakończy się ponad pół roku przed planowanym terminem, wyznaczonym pierwotnie na koniec czerwca 2020 r.

W ciągu 2 tygodni ulica Kalinowszczyzna będzie dopuszczona do ruchu po remoncie – ponad pół roku przed planowanym terminem zakończenia inwestycji. Trzeba jeszcze wykonać oznakowanie i prace brukarskie” – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

AKTUALIZACJA: Wiemy, kiedy otworzy się ul. Kalinowszczyzna! Miasto podało datę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.