Wjechała na przejazd i utknęła pomiędzy rogatkami. Policjanci musieli je wyłamać

Kobieta utknęła na przejeździe kolejowym pomiędzy rogatkami | fot. KMP Chełm

Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym w Chełmie. Kierująca toyotą 52-latka wjeżdżając na przejazd utknęła między zamkniętymi rogatkami.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek po godz. 13 na przejeździe kolejowym przy ulicy Złotej w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierująca toyotą 52-letnia mieszkanka gminy Chełm wjechała na przejazd kolejowy, pomimo ostrzegającego przed wjazdem czerwonego sygnału.

Gdy była już na torowisku automatycznie opuściły się zapory uniemożliwiając jej tym samym przejazd. Na szczęście jechali tamtędy funkcjonariusze CBŚP. Policjanci zdecydowali o wyłamaniu rogatek. Dzięki temu siedząca za kierownicą kobieta na czas zjechała z torowiska.

Jak tłumaczyła policjantom, nie zauważyła pulsujących czerwonych świateł. W tej sprawie wszczęte zostały czynności wyjaśniające, które najprawdopodobniej zakończą się skierowaniem wobec niej wniosku o ukaranie do sądu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.