Wjechała autem w tuje. Przed policjantami schowała się w pobliskim domu

tuje krzewy drzewka ozdobne
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z bychawskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o kierującej renault, która wjechała w tuje pobliskiej posesji i prawdopodobnie jest nietrzeźwa.

W piątek przed godz. 12 dyżurny policji otrzymał informację, że kierująca osobowym renault w miejscowości Piotrków Drugi w gm. Jabłonna wjechała samochodem pomiędzy tuje rosnące na jednej z posesji.

Z relacji zgłaszającego -kierowcy innego pojazdu- wynikało, że kobieta może być nietrzeźwa. W dodatku miała prosić go o niezgłaszanie tego zdarzenia na policję.

Kiedy pod wskazanym adresem pojawili się mundurowi, zastali znajdujący się w zaroślach opisywany samochód. W otwartym samochodzie nie było kluczyków, jednakże policjanci znaleźli wewnątrz dokumenty należące do 46-letniej mieszkanki powiatu lubelskiego.

Funkcjonariusze skierowali się do pobliskiego domu, by rozpytać mieszkańców. W rozmowie z mieszkanką posesji, okazało się, że tuż przed przybyciem patrolu, do drzwi jej domu zapukała kobieta prosząc o skorzystanie z toalety.

Policjanci postanowili przeszukać dom. W toalecie nie zostali poszukiwanej osoby, lecz nie zaprzestali na tym. Mundurowi zaczęli przeszukiwać pozostałe pomieszczenia. W jednym z pokoi zajrzeli do szafy na ubrania. Tam im oczom ukazała się poszukiwana 46-latka.

Od kobiety wyczuwalna była woń alkoholu, a na dodatek miała bełkotliwą mowę. Na komisariacie mundurowi trzykrotnie sprawdzili jej stan trzeźwości. 46-latka miała 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.