Wjechała autem w budynek stacji paliw. Chciała ominąć dystrybutor

wjechała w stację benzynową
Pijana 19-latka wjechała w budynek stacji paliw | fot. KPP Kraśnik

19-latka wjechała samochodem w stację paliw w Annopolu. Miała 1,8 promila alkoholu. Policjantom wyjaśniła, że próbowała nie uderzyć w dystrybutor.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 22 w Annopolu. Ze zgłoszenia jakie otrzymali policjanci wynikało, że samochód marki volkswagen wjechał w budynek stacji paliw.

Kierowcą volkswagena była 19-letnia mieszkanka gm. Annopol, która jak twierdziła straciła panowanie nad pojazdem. Jednakże badanie alkomatem wykazało również inną przyczynę niefortunnego zakończenia jazdy. Młoda kobieta miała w organizmie prawie 1,8 promila alkoholu.

W samochodzie jechało jeszcze trzech kolegów siedzącej za kierownicą nietrzeźwej, z ustaleń policjantów wynika, że przynajmniej jeden z jadących pasażerów był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami.

19-latka już straciła prawo jazdy, ponadto będzie odpowiadała przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Będzie musiała również pokryć straty spowodowane wjechaniem w witrynę stacji paliw.

68 136101
Pijana 19-latka wjechała w budynek stacji paliw | fot. KPP Kraśnik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.